Mapa z zaznaczonymi granicami projektu planu
Dyskusja publiczna 22 września 2023

21 września 2023 roku w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Osowa pas przykolejowy w rejonie ul. Barniewickiej. Spotkanie, w którym wzięło udział sześć osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Olszynka. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 21 września 2023

20 września 2023 roku w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Olszynka – rejon ulicy Zawodzie. Spotkanie, w którym wzięło udział dziewięć osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Kobieta stojąca przed mównicą.
Inne 21 września 2023

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO to pierwsze w Polsce i drugie w Europie pod względem wielkości spotkanie branży transportu szynowego. Organizowane od lat 90. wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych wystawców. Przez kilka dni w AmberExpo można skorzystać z możliwości zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie transportu szynowego, stosowanymi na całym świecie. Targi TRAKO to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń w trakcie debat, konferencji czy prezentacji, które są nieodłącznym elementem tego prestiżowego wydarzenia.

Grafika symboliczna.
Obwieszczenia 20 września 2023

OBWIESZCZENIE

Prezydenta Miasta Gdańska

o przystąpieniu do sporządzenia

miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Mapa z zaznaczonymi granicami projektu planu
Wyłożenia 18 września 2023

Od 18 września do 16 października 2023 roku w Biurze Rozwoju Gdańska do publicznego wglądu wyłożony jest projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dotyczący terenów położonych na Stogach.

Stoisko Biura Rozwoju Gdańska
Rewitalizacja 18 września 2023

Wrzesień to dobry czas, by spotkać się z sąsiadami; większość wróciła już z wakacyjnych wojaży, a i pogoda nadal sprzyja temu, by częściej wychodzić z domu. We wrześniu Biuro Rozwoju Gdańska uczestniczyło w dwóch wydarzeniach organizowanych przez i dla mieszkańców na rewitalizowanych podobszarach: w Nowym Porcie i na Biskupiej Górce.

Grafika symboliczna.
Obwieszczenia 11 września 2023

OBWIESZCZENIE

Prezydenta Miasta Gdańska

o wyłożeniu do publicznego wglądu

projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

 w dniach od 18 września 2023 r. do 16 października 2023 r.

w siedzibie Biura Rozwoju Gdańska,

ul. Wały Piastowskie 24, 80-855 Gdańsk w godz. od 9.00 do 15.00

Mapa z zaznaczonymi granicami projektu planu
Wyłożenia 11 września 2023

Od 11 września do 9 października 2023 roku w Biurze Rozwoju Gdańska do publicznego wglądu wyłożony jest projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dotyczący terenów położonych na Szadółkach.

no-Zastępca prezydent Gdańska Piotr Grzelak. prezentuje planszę z wykresami.
Rewitalizacja 7 września 2023

Budowa basenu w rejonie ul. Krasickiego i Gałczyńskiego, przekształcenie ulicy Wyzwolenia w bulwar tzw. „Zieloną Wyzwolenia”, czy realizacja parku z walorami historycznymi na Szańcu Zachodnim. To tylko niektóre z celów publicznych zawartych w planach realizacji Partnerstwa Publiczno-Prywatnego Nowy Port 2030+.

Strona 1 z 102