W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.
Wydarzenia 17 marca 2020 9:00

Obrady sesji Rady Miasta Gdańska odbywają się zazwyczaj w ostatni czwartek miesiąca o godzinie 9.00 w Sali Obrad w Nowym Ratuszu przy ul. Wały Jagiellońskie 1.

Wydarzenia 11 lutego 2020 17:00

11 lutego o godzinie 17:00 w siedzibie Biura Rozwoju Gdańska przy ulicy Wały Piastowskie 24 odbędzie się dyskusja publiczna na temat miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Ujeścisko rejon ulic Nieborowskiej i Rogalińskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wydarzenia 31 stycznia 2020 17:00

31 stycznia o godz. 17:00 w siedzibie Stowarzyszenia Waga i Stowarzyszenia Biskupia Górka ul. Biskupia 4 odbędzie się spotkanie informacyjne oraz prezentacja rozwiązań projektowych dot. urządzenia przestrzeni publicznej i terenów zieleni przy ul. Biskupiej tzw. plac pod Neptunem. W jego trakcie zaprezentowana zostanie wstępna koncepcja urbanistyczno-architektoniczna, do której mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje uwagi i opinie.  

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele biura projektowego, które wygrało postępowanie na opracowanie dokumentacji projektowej, jak również pracownicy Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska oraz Biura Rozwoju Gdańska.   

Więcej na ten temat  https://www.brg.gda.pl/aktualnosci/rewitalizacja/29-biskupia-gorka-stary-chelm/988-wspolne-urzadzanie-biskupiej-gorki-spotkanie-otwarte