Analiza aktywności i potencjału ludnościowego
Inne 01 grudnia 2021

Województwo Pomorskie, reprezentowane przez Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego we współpracy międzysamorządowej z Gminą Miasta Gdańska, Gminą Miasta Gdyni i Stowarzyszeniem Obszar Metropolitalny Gdańsk – Gdynia – Sopot, podjęło wspólne działania w celu rozpoznania możliwości i pozyskania danych typu „big data” z telefonii komórkowej a następnie ich analizy dla całego województwa pomorskiego oraz obszaru Trójmiasta wraz z otoczeniem.

Wypełnij ankietę i weź udział w warsztatach poświęconych zmianie Strategii Rozwoju Miasta
Inne 16 listopada 2021

Jakim miastem będzie Gdańsk? Co jest dla Was najważniejsze? Zapraszam Państwa do wyrażenia swojej opinii dotyczącej najważniejszych aspektów naszego rozwoju do 2030 roku. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie kilka minut. Wyniki wskażą nam, jakiego miasta gdańszczanki i gdańszczanie oczekują.

Poradnik projektowania uniwersalnego. Szczegółowe standardy dostępności dla kształtowania przestrzeni i budynków w mieście Gdańsku
Inne 10 listopada 2021

Poprawa dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami do budynków i przestrzeni publicznych w Gdańsku to główny cel Poradnika projektowania uniwersalnego.

GAPS – sztuka w przestrzeni publicznej miasta Gdańska
Inne 29 października 2021

Projekt GAPS – Gdańsk Artyści Przestrzeń Sztuka – zajmuje się sztuką w przestrzeni publicznej miasta Gdańska. Na stronie projektu, gaps.gda.pl, znajduje się mapa z obiektami artystycznymi ulokowanymi w Gdańsku.

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu mobilności!
Inne 06 października 2021

Od 6 do 28 października 2021 roku w wylosowanych gospodarstwach domowych z południowych dzielnic Gdańska oraz gmin: Żukowo, Kolbudy i Pruszcz Gdański, ankieterzy zapytają mieszkańców o sposoby przemieszczania się do pracy, szkoły, na zakupy lub do domu.

Pomóż urządzić Park Południowy. Ruszają konsultcje społeczne
Inne 05 października 2021

Park Południowy to nowy park, który powstaje w południowo-zachodniej części Gdańska. Docelowo zajmie 77 hektarów i będzie drugim co do wielkości parkiem w mieście (po Parku Reagana).

Zmiany w obsłudze interesantów w BRG
Inne 01 czerwca 2020

Szanowni Państwo,

Biuro Rozwoju Gdańska realizuje wszystkie zadania, jednakże z uwagi na bezpieczeństwo pewnym ograniczeniom podlega bezpośrednia obsługa klienta.

Miejska Komisja Urbanistyczno-Architektoniczna (MKUA) w Gdańsku
Inne 29 kwietnia 2020

W czasie epidemii, aby zachować ciągłość pracy Miejskiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej i kontynuować procedurę sporządzania miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, zarządzeniem prezydenta miasta Gdańska dopuszczono możliwość obradowania i podejmowania decyzji przez Komisję zdalnie.

Obsługa klientów w Biurze Rozwoju Gdańska czasowo zawieszona
Inne 13 marca 2020

Biuro Rozwoju Gdańska, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i konieczność podjęcia działań ograniczających rozprzestrzenianie się koronawirusa, od poniedziałku 16 marca br. będzie zamknięte dla obsługi klientów (nie dotyczy oferentów biorących udział w postępowaniu przetargowym). O wszelkich zmianach będziemy informować.

Strona 1 z 4