Praca w BRG i wyniki naborów

Ogłoszenie o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze
Praca w BRG i wyniki naborów 28 lutego 2023

Dyrektor Biura Rozwoju Gdańska informuje, że w wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Zespole Urbanistycznym Oliwa Biura Rozwoju Gdańska w Gdańsku, ul. Wały Piastowskie 24, do zatrudnienia na stanowisko starszego asystenta wybrana została p. Adrianna Chramęga, zam. w Stegnie.  

Ogłoszenie o pracę: księgowy/a
Ogłoszenie o pracę w BRG 24 marca 2023

OGŁOSZENIE O NABORZE NA  WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Dyrektor Biura Rozwoju Gdańska ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędniczew Biurze Rozwoju Gdańska, ul. Wały Piastowskie 24, 80-855 Gdańsk

Wynik naboru na stanowisko w BRG

Ogłoszenie o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze
Wynik naboru na stanowisko w BRG 23 lutego 2023

Dyrektor Biura Rozwoju Gdańska informuje, że nabór na wolne stanowisko urzędnicze: od asystenta / starszego asystenta do projektanta / starszego projektanta ds. infrastruktury technicznej w Zespole Środowiska i Inżynierii Biura Rozwoju Gdańska w Gdańsku, ul. Wały Piastowskie 24 został nierozstrzygnięty, w związku z niespełnieniem w stopniu oczekiwanym wymagań niezbędnych przez kandydata.

Ogłoszenie o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze
Wynik naboru na stanowisko w BRG 17 lutego 2023

Dyrektor Biura Rozwoju Gdańska informuje, że w wyniku naboru na wolne stanowisko sekretarki w Biurze Rozwoju Gdańska w Gdańsku, ul. Wały Piastowskie 24, do zatrudnienia  na stanowisko sekretarki wybrana została Pani Hanna Jakubek zamieszkała w Gdańsku.

Ustawa z dnia 21-11-2008 o pracownikach samorządowych