Zaproszenie dla Zarządców i Przedstawicieli Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych z czterech wyznaczonych do rewitalizacji obszarach miasta Gdańska.

W związku z przygotowywanymi projektami rewitalizacyjnymi oraz planowanym ogłoszeniem konkursu dla partnerów projektów rewitalizacyjnych  Biuro Rozwoju Gdańska jako koordynator działań rewitalizacyjnych w Gminie Miasta Gdańska zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uczestnictwa w Projektach Rewitalizacyjnych na czterech wyznaczonych obszarach miasta Gdańska. Spotkanie będzie miało na celu przybliżenie informacji na temat partnerstwa wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych  i możliwości pozyskiwania funduszy unijnych na realizację zadań z zakresu remontów wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

Spotkanie odbędzie się w Biurze Rozwoju Gdańska, ul. Wały Piastowskie 24, w dniu 11.01.2017 r. o godzinie: 17.00 w sali nr 408 (IV piętro). Informacji na temat spotkania udziela Biuro Rozwoju Gdańska Zespół Rewitalizacji i Dziedzictwa Kulturowego, osoba do kontaktu -  Paweł Tatarczuk  tel.: 58 308 44 24, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Serdecznie zapraszamy!

Dokładne dane odnośnie obszarów rewitalizacji na stronie - http://www.brg.gda.pl/rewitalizacja

Dokumenty
Data publ.Nazwa dokumentuPobierz
Zaproszenie na spotkanie 11.01.2017
Pobierz [pdf]