Spotkania z mieszkańcami w sprawie Zielonego Bulwaru
Zielony Bulwar 5 września 2016

Nowa Kielnieńska, Nowa Spacerowa z tunelem pod Pachołkiem i Zielony Bulwar – jedni krytykują, inni wręcz nalegają na szybką realizację nowej trasy komunikacyjnej dla Gdańska. Jakie korzyści niesie ze sobą ta inwestycja? Tego mieszkańcy dowiedzą się na sześciu spotkaniach informacyjnych zorganizowanych przez Biuro Rozwoju Gdańska przy wsparciu Rad Dzielnic.

Rezerwa terenowa pod Zielony Bulwar
Zielony Bulwar 19 sierpnia 2016

W związku z planowanymi na wrzesień spotkaniami informacyjnymi  Biura Rozwoju Gdańska oraz Rad Dzielnic z mieszkańcami zainteresowanymi przebiegiem Zielonego Bulwaru, udostępniamy dodatkowe materiały pomocne w zobrazowaniu planowanego przebiegu tej inwestycji czyli odwzorowanie rezerwy terenowej z planów miejscowych na zdjęciu lotniczym.

Interesujący sondaż: zdecydowana większość gdańszczan popiera budowę Drogi Zielonej
Zielony Bulwar 13 lipca 2016

Pracownia Realizacji Badań Socjologicznych Uniwersytetu Gdańskiego zapytała gdańszczan o ich zdanie na temat planowanej budowy tzw. Drogi Zielonej.

Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe
Zielony Bulwar 28 kwietnia 2016

Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe układu drogowego, łączącego drogę wojewódzką nr 218 z Trasą Słowackiego w Gdańsku.

Sympozjum naukowo-gospodarcze "Inwestycyjny Gdańsk"
Zielony Bulwar 22 kwietnia 2016

Dokument do pobrania tutaj

Sprostowanie do wypowiedzi z dnia 13 kwietnia 2016 roku
Zielony Bulwar 13 kwietnia 2016

Szanowni Państwo,

na spotkaniu w dniu 13 kwietnia z Radami Dzielnic padło pytanie: "Jakie wyburzenia będą w związku z realizacją 'Zielonego Bulwaru'?".

Zielony Bulwar - najczęściej zadawane pytania
Zielony Bulwar 5 kwietnia 2016

1. Po co Gdańskowi Zielony Bulwar ?

Zielony Bulwar wraz z tunelem pod Pachołkiem, Nową Spacerową i Nową Kielnieńską to ważny element systemu transportowego Gdańska.

Komunikat z dnia 24 marca 2016 r. dotyczący finansowania Drogi Zielonej
Zielony Bulwar 24 marca 2016

Odpowiadając na pytanie (zadane w dniu 23 marca 2016 r. na spotkaniu z Radami Dzielnic) dotyczące programu z jakiego miasto mogłoby otrzymać środki na sfinansowanie budowy ciągu komunikacyjnego Nowej Kielnieńskej, Nowej Spacerowej i Zielonego Bulwaru, przedstawiamy poniżej informację jaką otrzymaliśmy z Wydziału Programów Rozwojowych, który zajmuje się pozyskiwaniem środków unijnych na inwestycje:

Strona 1 z 2