Po prezentacji projektu rozpatrzenia uwag do studium
Projekt uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego 06 marca 2018

5 marca w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się publiczna prezentacja projektu rozpatrzenia uwag do nowego Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska. Było to już ostatnie spotkanie konsultacyjne przewidziane w harmonogramie prac nad tym dokumentem.

Prezentacja projektu rozpatrzenia uwag do projektu Studium
Projekt uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego 23 lutego 2018

5 marca 2018 roku Biuro Rozwoju Gdańska zaprasza na publiczną prezentację projektu rozpatrzenia uwag do projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska.

Po dyskusji na temat studium. O co pytali mieszkańcy?
Projekt uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego 08 listopada 2017

7 listopada w Europejskim Centrum Solidarności odbyła się dyskusja publiczna na temat Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska. W spotkaniu na temat przyszłości Gdańska wzięło udział ponad 150 osób.

Jak będą rozwijać się gdańskie dzielnice? Zobacz wideo
Projekt uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego 31 października 2017

Zapraszamy do obejrzenia sześciu filmów na temat głównych kierunków rozwoju gdańskich dzielnic urbanistycznych, przewidzianych w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska.  

Zapoznaj się z dokumentami dotyczącymi studium
Projekt uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego 23 października 2017

Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska to najważniejszy miejski dokument strategiczny. Z jego projektem można zapoznać się na niniejszej stronie.  

Wyłożenie do publicznego wglądu projektu studium
Projekt uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego 23 października 2017

Od 23 października do 21 listopada do publicznego wglądu zostało wyłożone Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska. Dokument jest dostępny na stronie internetowej oraz w siedzibie Biura Rozwoju Gdańska.

Interesuje Cię rozwój Gdańska? Przyjdź na dyskusję publiczną
Projekt uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego 16 października 2017

W jakim kierunku będą rozwijać się dzielnice Gdańska? Gdzie może powstać najwięcej mieszkań? Czy znajdzie się miejsce na nowe drogi? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi można znaleźć w studium opracowanym przez Biuro Rozwoju Gdańska. Prace nad tym dokumentem są bliskie końca, a 7 listopada odbędzie się dyskusja publiczna na jego temat.

Przestrzenie publiczne w nowym Studium
Projekt uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego 25 lipca 2017

W trzecim tekście prezentującym wybrane zagadnienia zawarte w nowym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska przedstawiamy najważniejsze informacje na temat przestrzeni publicznych - szczególnie istotnych dla zaspokajania potrzeb mieszkańców, poprawy jakości ich życia i nawiązywania kontaktów społecznych. Zapraszamy też do lektury całego dokumentu, który do końca lipca jest dostępny na stronie internetowej oraz w siedzibie Biura Rozwoju Gdańska.

Zieleń miejska w nowym Studium
Projekt uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego 17 lipca 2017

Zapraszamy do lektury kolejnego tekstu prezentującego wybrane fragmenty Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska. Tym razem artykuł dotyczy środowiska. Przedstawiamy w nim najważniejsze informacje na ten temat zawarte w Studium i i jednocześnie zachęcamy do przeczytania całego dokumentu, który do końca lipca jest dostępny w naszej siedzibie oraz na stronie internetowej.

Strona 1 z 2