„Gdańsk w nowej perspektywie – 25 lecie urbanistyki samorządowej w Gdańsku”.
Konferencje 29 czerwca 2015

W audytorium Europejskiego Centrum Solidarności odbyło się seminarium „Gdańsk w nowej perspektywie – 25 lecie urbanistyki samorządowej w Gdańsku”.

Dokumenty Data publ.Nazwa dokumentuPobierz Ustawa z dnia 21-11-2008 o pracownikach samorządowychPobierz [pdf]
Trzy kolejne rady dzielnic spotkały się z projektantami BRG
Spotkania 22 czerwca 2015

Powoli dobiega końca pierwszy etap spotkań z radami dzielnic przed formalnym przystąpieniem do Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska.

Trzecie warsztaty urbanistyczne
Warsztaty 03 czerwca 2015

Zapraszamy na 3 i ostatnie warsztaty urbanistyczne w ramach prac nad nowym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska. Tematem spotkania będzie określenie głównych celów przekształceń przestrzeni Gdańska.

Biuro Rozwoju Gdańska spotkało się z kolejnymi 2 radami dzielnic
Spotkania 03 czerwca 2015

W bieżącym tygodniu w ramach współpracy i ustalenia form zaangażowania radnych dzielnicowych w prace nad studium uwarunkowań i kierunków  zagospodarowania przestrzennego miasta pracownicy Biura Rozwoju Gdańska  kontynuowali spotkania z radami dzielnic.

Kolejne spotkania BRG z radami dzielnic
Spotkania 25 maja 2015

W minionym tygodniu projektanci z BRG spotkali się z kolejnymi radami dzielnic by ustalić ramy współpracy na nową kadencję i formy zaangażowania radnych dzielnicowych w prace nad nowym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Wizja czy wizje - jak kreować rozwój przestrzenny Gdańska? Relacja z drugich warsztatów urbanistycznych
Warsztaty 21 maja 2015

Drugie warsztaty urbanistyczne „Gdańsk w nowej perspektywie odbyły się 20 maja. Uczestnicy warsztatów pracowali nad wyznaczeniem elementów przyszłej wizji rozwoju przestrzennego Gdańska.

Biuro Rozwoju Gdańska spotyka się z Radami Dzielnic
Spotkania 19 maja 2015

Trwają spotkania planistów z Biura Rozwoju Gdańska z radnymi Rad Dzielnic. Do końca czerwca odbędzie się 30 spotkań, na których ustalane są ramy współpracy na nadchodzącą kadencję i formy zaangażowania radnych dzielnicowych w prace nad nowym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Warsztaty urbanistyczne - wyzwania i problemy rozwoju przestrzennego Gdańska
Warsztaty 07 maja 2015

Pierwsze warsztaty urbanistyczne "Gdańsk w nowej perspektywie" zgromadziły ponad 100 uczestników. Tematem były wyzwania i problemy zagospodarowania przestrzennego Gdańska z jakimi należy zmierzyć się w czasie prac nad nowym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta.

Strona 1 z 2