Konferencje 29 czerwca 2015

W audytorium Europejskiego Centrum Solidarności odbyło się seminarium „Gdańsk w nowej perspektywie – 25 lecie urbanistyki samorządowej w Gdańsku”.

Spotkania 22 czerwca 2015

Powoli dobiega końca pierwszy etap spotkań z radami dzielnic przed formalnym przystąpieniem do Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska.

Warsztaty 03 czerwca 2015

Zapraszamy na 3 i ostatnie warsztaty urbanistyczne w ramach prac nad nowym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska. Tematem spotkania będzie określenie głównych celów przekształceń przestrzeni Gdańska.

Spotkania 03 czerwca 2015

W bieżącym tygodniu w ramach współpracy i ustalenia form zaangażowania radnych dzielnicowych w prace nad studium uwarunkowań i kierunków  zagospodarowania przestrzennego miasta pracownicy Biura Rozwoju Gdańska  kontynuowali spotkania z radami dzielnic.

Spotkania 25 maja 2015

W minionym tygodniu projektanci z BRG spotkali się z kolejnymi radami dzielnic by ustalić ramy współpracy na nową kadencję i formy zaangażowania radnych dzielnicowych w prace nad nowym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Warsztaty 21 maja 2015

Drugie warsztaty urbanistyczne „Gdańsk w nowej perspektywie odbyły się 20 maja. Uczestnicy warsztatów pracowali nad wyznaczeniem elementów przyszłej wizji rozwoju przestrzennego Gdańska.

Spotkania 19 maja 2015

Trwają spotkania planistów z Biura Rozwoju Gdańska z radnymi Rad Dzielnic. Do końca czerwca odbędzie się 30 spotkań, na których ustalane są ramy współpracy na nadchodzącą kadencję i formy zaangażowania radnych dzielnicowych w prace nad nowym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Warsztaty 07 maja 2015

Pierwsze warsztaty urbanistyczne "Gdańsk w nowej perspektywie" zgromadziły ponad 100 uczestników. Tematem były wyzwania i problemy zagospodarowania przestrzennego Gdańska z jakimi należy zmierzyć się w czasie prac nad nowym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta.

Strona 1 z 2