Do 1 marca organizacje pozarządowe mogły składać oferty w dwóch konkursach realizowanych w ramach projektów rewitalizacji. W przewidzianym terminie łącznie wpłynęło 13 ofert. Obecnie uczestnicy konkursów mają czas na uzupełnienie braków formalno-prawnych.

Sześć ofert wpłynęło na konkurs dotyczący kontynuacji działań społecznych w Dolnym Wrzeszczu i Letnicy, siedem – na konkurs z zakresu działań podwórkowych na obszarach objętych Gminnym Programem Rewitalizacji. Konkursy są realizowane w ramach współpracy Miasta Gdańska z organizacjami pozarządowymi. Więcej na ich temat piszemy tutaj. Poniżej można zapoznać się z wynikami oceny formalnej złożonych ofert.

Braki formalno-prawne można uzupełniać w dniach 8, 9 i 12 marca 2018 r. w godzinach pracy Biura Rozwoju Gdańska (ul. Wały Piastowskie 24, parter, pokój 5).

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 58 308 42 13.