Oliwa. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 16 grudnia 2021

16 grudnia 2021 r. w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Oliwa Górna w rejonie ulicy Czyżewskiego 31A. Spotkanie, w którym wzięły udział 2 osoby, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Rudniki. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 13 grudnia 2021

13 grudnia 2021 r. w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Rudniki rejon ulicy Tarcice. Spotkanie, w którym wzięło udział 5 osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Piecki Migowo. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 10 grudnia 2021

8 grudnia 2021 r. w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Piecki Migowo rejon ulic Piekarniczej i Lema. Spotkanie, w którym wzięły udział 43 osoby, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Dyskusja publiczna: Jelitkowo rejon ulic Nadmorskiej i Kaplicznej
Dyskusja publiczna 01 grudnia 2021

W ramach przygotowania do przeprowadzenia dyskusji publicznej dotyczącej miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Jelitkowo w rejonie ulic Nadmorskiej i Kaplicznej zrealizowano następujące przedsięwzięcia informujące o terminie, miejscu i czasie przedmiotowego wydarzenia:

Jelitkowo. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 19 listopada 2021

18 listopada 2021 r. w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Jelitkowo rejon ulic Kaplicznej i Bałtyckiej. Spotkanie, w którym wzięło udział 13 osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Stogi. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 17 listopada 2021

16 listopada 2021 r. w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Stogi rejon ulic Tamka, Zimnej i Nad Brzegiem. Spotkanie, w którym wzięło udział 7 osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Stogi. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 10 listopada 2021

9 listopada 2021 r. w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejon kąpieliska morskiego Stogi II. Spotkanie, w którym wzięło udział 5 osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Stogi. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 27 października 2021

25 października 2021 r. w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Stogi rejon ulic mjr H. Sucharskiego i prof. W. Andruszkiewicza. Spotkanie, w którym wzięły udział 4 osoby, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Brzeźno. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 22 października 2021

21 października 2021 roku w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Brzeźno w rejonie ulic Krasickiego i Sybiraków. Spotkanie, w którym wzięły udział 3 osoby, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Strona 1 z 16