Klukowo. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 6 października 2022

5 października w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Klukowo rejon ulicy Radiowej i linii PKM. Spotkanie, w którym wzięło udział siedem osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Krakowiec - Górki Zachodnie. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 23 września 2022

22 września w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Krakowiec – Górki Zachodnie w rejonie ulic Łowickiej i Łęczyckiej. Spotkanie, w którym wzięło udział 6 osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Rejon hali widowiskowo-sportowej przy Placu Dwóch Miast. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 14 września 2022

13 września 2022 roku w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu hali widowiskowo-sportowej przy Placu Dwóch Miast. Spotkanie, w którym wzięło udział osiem osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Wrzeszcz Dolny. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 8 września 2022

7 września 2022 roku w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Wrzeszcz Dolny rejon ulic Wajdeloty i Grażyny. Spotkanie, w którym wzięło udział 15 osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Wrzeszcz Dolny. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 14 czerwca 2022

13 czerwca 2022 r. w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Wrzeszcz Dolny rejon alei gen. Józefa Hallera 201 w mieście Gdańsku. Spotkanie, w którym poza całym zespołem projektowym uczestniczyły trzy zainteresowane osoby, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Granice projektu planu wyłożonego do publicznego wglądu
Dyskusja publiczna 10 marca 2022

9 marca 2022 r. w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Przymorze Małe w rejonie ulic Szczecińskiej i Słupskiej. Spotkanie, w którym wzięło udział 15 osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Na zdjęciu granice projektu planu
Dyskusja publiczna 25 lutego 2022

24 lutego 2022 r. w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Ujeścisko - zajezdnia autobusowa i tramwajowa w rejonie ulicy Warszawskiej. Spotkanie, w którym wzięło udział 21 osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Orunia Górna. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 11 lutego 2022

10 lutego 2022 r. w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Orunia Górna – skwer przy ulicy Emilii Hoene. Spotkanie, w którym udział wzięły cztery osoby, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Aniołki. Po dyskusji publicznej
Dyskusja publiczna 9 lutego 2022

8 lutego 2022 r. w Biurze Rozwoju Gdańska odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Aniołki park leśny przy Uniwersyteckim Centrum Klinicznym. Spotkanie, w którym wzięło udział 6 osób, przeprowadzono za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Strona 1 z 17