Biuro Rozwoju Gdańska, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców zaangażowanych i zainteresowanych Gminnym Programem Rewitalizacji, uruchomiło newslettera. Każda nowa informacja trafi na skrzynki odbiorcze subskrybentów.

Wszyscy zainteresowani Gminnym Programem Rewitalizacji będą mieli łatwy dostęp do najnowszych informacji. Mieszkańcy na swoje skrzynki pocztowe będą otrzymywali powiadomienia w momencie opublikowania na stronie nowego artykułu. W celu dołączenia do newslettera wystarczy wejść na stronę brg.gda.pl w zakładkę Rewitalizacja (http://www.brg.gda.pl/rewitalizacja), wpisać swój adres email a następnie zalogować się na swoją skrzynkę pocztową by potwierdzić subskrypcję.


Przypominamy, że do 2 marca 2017 roku trwają konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji. Dokumenty dostępne są na stronie internetowej brg.gda.pl oraz bip.brg.gda.pl. Wszyscy zainteresowani mogą się również z nim zapoznać w siedzibie Biura Rozwoju Gdańska, ul. Wały Piastowskie 24, pok. nr 1 (parter) w godzinach 7.30 – 15.30 od poniedziałku do piątku.

Wnioski i uwagi do projektu można składać w nieprzekraczalnym terminie do 2 marca 2017 roku (decyduje data wpływu). Wypełniony formularz konsultacyjny (dostępny na stronie BIP i brg.gda.pl) można złożyć drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wysłać na adres: Biuro Rozwoju Gdańska, ul. Wały Piastowskie 24, 80-855 Gdańsk, lub złożyć je osobiście w sekretariacie pok. nr 401 (IV piętro), w godzinach 7.30 – 15.30 od poniedziałku do piątku.